درباره موسس

ماسا همواره می کوشد به سهم خود نقشی مؤثر در گسترش حوزه ی مد و پوشاک ایفا کند. به منظور تحقق این هدف در بخش آموزش از طریق تدریس و همکاری با اساتید دانشگاهی برتر ایران و دانشگاه های معتبر دنیا سعی در ایفای این نقش دارد و پذیرای دانشجویان در دوره های کارآموزی است.
مهسا حاجی میرصادقی بنیانگذار و طراح مجموعه ماسا در سال 1360 در تهران  متولد شد. دوران نوجوانی  خود را در تجربه عرصه های هنری از قبیل موسیقی و نقاشی گذراند و در 2 رشته ی معماری و شهرسازی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شیراز فارغ التحصیل شد.
وی سال ها در زمینه معماری در شرکت های مشاور مشغول به فعالیت بود و در سال 1389 پا به عرصه مد و لباس گذاشت و اولین مجموعه شخصی خود را با عنوان تولدی دوباره به نمایش در آورد و 2 سال بعد اولین دفتر شخصی خود را به عنوان خانه طراحی ماسا راه اندازی  نمود و علاوه بر طراحی های فصلی، به ارائه مشاوره و طراحی جهت لباس های فرم هتل ها و آموزشگاه ها و شرکتها با دیدگاهی متفاوت پرداخت.
من معتقد هستم زیبایی احساسی کاملاً درونی است، حسی آمیخته با رضایت و پذیرش از آنچه هستیم و من معتقدم ما هرکدام به تنهایی زیباترین، منحصر به فردترین و تأثیرگذارترینیم.
امری در این جهان هست که تنها متعلق به ماست و من با اشتیاق به سویش قدم برخواهم داشت. من عاشقم و آنچه من خلق می کنم فقط بهانه ای است عاشقانه برای در کنار شما بودن.
مهسا میرصادقی

باشگاه مشتریان

از آنجایی که توجه به مشتری اصل اول و فراموش نشدنی ماسا است، باشگاه مشتریان ماسا با هدف ارائه خدمات متمرکز و با کیفیت به مشتریان از سال ۱۳۹۴ با ثبت تمامی فاکتورها در سیستم مشترکین آغاز شد. از سال ۱۳۸۹ تا سال ۱۳۹۵ سیستم مشترکین ماسا شامل تخفیف نقدی می باشد. اما از یکم تیر ماه سال ۱۳۹۶ سیستم ها به صورت اعتباری، مطابق با استانداردهای روز دنیا شده و مشترکین بر اساس گروه بندی شامل تخفیف می شوند.
مشترکین در ماسا به گروه های زیر دسته بندی می شوند

مشترکین طلایی

افرادی که ۳،۰۰۰،۰۰۰ تومان به بالا خرید داشته اند ۱۵% تخفیف

مشترکین نقره ای

افرادی که ۱،۵۰۰،۰۰۰ به بالا خرید داشته اند ۱۰% تخفیف

مشترکین برنزی

افرادی که ۲۵۰،۰۰۰ تومان به بالا خرید داشته اند ۵% تخفیف

مشترکین عادی

بدون تخفیف
مشترکین ماسا در طول سالیان یکی از وفادارترین مشتریان بوده اند و به همین منظور باشگاه مشتریان ماسا سعی در ارائه خدمات نوین و متفاوت برای ایجاد حس امنیت و آرامش منحصر بفردی است.
ماسا برای مشترکین مزایایی را در نظر می گیرد
۱- هفته اول حراجها به صورت خصوصی به مشترکین اعلام می شود و هفته های آتی شامل عموم می باشد.
۲- مشترکین طلا علاوه بر درصد تخفیف به مناسبت های مختلف به جشن های ماسا دعوت می شوند و علاوه بر تخفیف 15 درصدی به مناسبت تولد و سالگرد ازدواج هدیه ی ویژه دریافت می کنند.
هم اکنون خرید کنید
ساعات کاری
شنبه – چهارشنبه
۱۹:۰۰ – ۰۹:۰۰
پنج شنبه
۱۳:۰۰ – ۰۹:۰۰