قوانین و مقررات

مقدمه

ضمن تشکر از انتخاب و همراهی شما. لازم به ذکر است،کلیه اصول و قوانین « شرکت ماسا » براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. درصورت اعمال تغییرات در قوانین ذکر شده، در همین بخش تغییرات بروزرسانی می شود و مطالعه و آگاهی از آن به عهده کاربر می باشد. شرایط و قوانین، مربوط به تمام قسمت های سایت می باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت موظف به رعایت کلیه قوانین این سایت می باشد.

موضوع موافقتنامه

‏‎ برقراری شبکه ‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنتی، بوسیله خدماتی که سایت در اختیار آن ها قرار می دهد، اقدام به خرید کالا می نمایند. کاربران اینترنتی می‏توانند در هر نقطه از جهان که هستند، محصول مورد نظر خود را انتخاب و با درج لینک اینترنتی آن در سایت طی مدت زمان مشخص، کالا مورد نظر خود را تامین نمایند.

لازم به ذکر است، تنها مسئولیت پرداخت و هماهنگی حمل به عهده خرید از ماسا می باشد. امور مربوط به مشاوره و ارزیابی فنی کالاها، سایت ها و فروشنده ها در حیطه خدمات ما نمی باشد و مسئولیتی در این خصوص برعهده سایت ما نمی باشد.

شرایط و نحوه عضویت در سایت

در خصوص اشخاص حقیقی، تنها افراد ۱۸ سال به بالا می‌توانند به عضویت خرید از ماسا درآمده و از خدمات آن استفاده نمایند. افراد زیر ۱۸ سال باید تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وب سایت خرید کنند. اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت شده و از خدمات آن استفاده کنند.

برای عضویت در سایت نیاز به پرداخت هزینه نیست. برای استفاده از خدمات سایت، در گام اول می یایست، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کنید. اطلاعات مورد نیاز شامل نام و نام خانوادگی، نشانی و شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی و آدرس محل سکونت خود را در اختیار سایت خرید از ماسا قرار دهید. با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و تایید آن توسط سایت، کد فعالسازی به شماره همراه شما ارسال می شود، با وارد کردن آن و زدن گزینه فعالسازی شما به عضویت سایت در می آیید.

کاربران خرید از ماسا می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن، ارائه خدمات به شما عزیزان دچار خلل خواهد شد و گروه خرید از ماسا هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده نداشته و کاربر مسئولیت خسارت وارده به خرید از ماسا را عهده دار می باشد.

اطلاعات شخصی کاربران در سرور محافظت شده سایت ذخیره خواهد شد.

قبول سفارشات و تخمین قیمت سفارشات

ثبت سفارشات به دلایل متعددی ممکن است انجام نشود. در صورت بروز این مسئله، تیم خرید از ماسا حق لغو هر سفارشی، در هر زمانی را دارد. در این شرایط، با مشتری تماس گرفته، اطلاعات لازم و مشکل به وجود آمده را با آن‌ها در میان گذاشته و سفارش را در صورت لزوم، با هماهنگی مشتری لغو خواهد کرد.

‏ مدل، تعداد، رنگ، سایز و هر مطلبی درمورد سفارش ها، در زمان ثیت سفارش از مشتری دریافت می شود. در ثبت لینک و سفارش خود دقت نمایید. همچنین ممکن است در مواردی، ارائه اطلاعات و ارسال سفارش، توسط فروشنده، با خطا صورت گیرد که مسئولیت آن برعهده سایت نمی باشد. در بسیاری از موارد بازگرداندن امکان پذیر و مقرون به صرفه نیست.

‏ با این حال گروه خرید از ماسا در جهت احقاق حق مشتری خود تلاش کرده و در بسیاری موارد کل یا بخشی از خسارت وارده به مشتری را از فروشنده دریافت کرده و به طور کامل به کاربر خود مرجوع خواهد نمود.

با ابزاری که در صفحه نخست سایت ارائه شده است، می توانید قیمت کالای انتخابی خود را تخمین بزنید.

زمان تحویل کالا

زمان تحویل سفارش در بیشتر موارد بین ۱۰ تا ۲۰ روز کاری می باشد. که ملاک این بازه زمانی از لحظه پرداخت مشتری در سایت است. تنها درصورتی که زمان بررسی و ارسال کالا توسط فروشنده اصلی بیش از سه روز صورت گیرد، زمان تحویل از لحظه دریافت کالا توسط نماینده خرید از ماسا در خارج از کشور محاسبه می شود.

با توجه به تاخیر های شرکت های پستی یا عملیات ترخیص که در مواردی ممکن است پیش آید و خارج از کنترل ماست، زمان تحویل ممکن است چند روزی به تعویق بی افتد.

گمرگ و ترخیص

کلیه هزینه های مربوطه در قیمت اعلام شده در فاکتور لحاظ خواهد شد به جز موارد استثنایی و پرداخت سود و عوارض گمرکی و انجام تشریفات اداری مربوطه تماماً به عهده خرید از ماسا است .

در برخی موارد سفارشات بدون جعبه و بسته بندی ارجینال به مشتری تحویل داده می شوند ‏برای به حداقل رسیدن حجم محموله ها و کاهش هزینه حمل، این موضوع خصوصاً در مورد سفارشات با بسته های بزرگ صادق است. (البته ‏شماره سریال جهت استعلام از سایت اصلی و اطمینان از ا‪ورجینال بودن کالا در دسترس است) در صورت درخواست کالا با بسته بندی کاربر می بایست در زمان ثبت سفارش موردنظر خود، این مساله را قید کند، تا درخواست وی با تخمین هزینه اضافی کالا اعلام شود.

از آنجایی که احتمال باز شدن بسته ها در گمرک در برخی موارد وجود دارد، لذا تحویل کالا در بسته بندی به صورت پلمپ قابل تضمین نخواهد بود، هرچند این مسئله به ندرت رخ می دهد.

خرید از ماسا حق باز نمودن هر بسته را در هر زمان از مراحل سفارش برای کنترل کالا برای خود محفوظ می دارد.

سایت هیچ گونه تضمینی بابت خسارات غیرقابل ‌پیش‌بینی در قبال کاربران را برعهده نمی گیرد. مسئولیت خرید از ماسا محدود به خسارات احتمالی است که از سمت کارکنان سایت به کاربران یا اشخاص ثالث وارد شده است.

سایت خدمات خود را تنها طبق شروطی که در این موافقتنامه بیان شده ارائه می کند و هیچ گونه تضمینی در جهت پایبند بودن فروشنده یا خریدار نسبت به شروط ذکر شده نمی دهد.

اختیارات سایت

خرید از ماسا در صورت مشاهده فعالیت های غیرمجاز و ممنوعه در سایت، جهت جلوگیری از بروز مشکل، قادر به لغو و محدود کردن فعالیت کاربر خاطی می باشد. و در صورت لزوم می تواند مراتب را به مراجع قانونی گزارش دهد. درج هرگونه محتوای غیر اخلاقی و مغایر با شئونات ملی و اسلامی در وب سایت خرید از ماسا ممنوع است. مسئولیت تخلف در این زمینه برعهده وارد کننده اطلاعات است.

حق و حقوق سایت

کلیه حقوق در ارتباط با نام « شرکت ماسا » دامنه «masa-wear.com » لوگو تجاری ثبت شده، خدمات ارائه شده در سایت، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی، کلیه محتویات وب‌سایت، متون، نرم‌افزار، عکس، ویدئو و غیره در مالکیت انحصاری خرید از ماسا بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت می‌شود.